O BRANDvital
tel: 801 55 88 78

Pn-Pt 8:00 - 17:00

Medyczne wyroby uciskowe

Znajdziecie Państwo tutaj rajstopy, pończochy, podkolanówki, skarpety medyczne oraz rękawy. Posiadamy w swojej ofercie również skarpety uciskowe dla Panów i sportowców. Produkty te cechuje przede wszystkim stopniowany ucisk, bogata gama kolorystyczna i w przypadku wyrobów uciskowych na kończyny dolne - wzmocniona podeszwa. Produkty są bardzo delikatne. Zawierają tak zwaną srebrną nitkę, dzięki której kończyna nie poci się, nie wchłania brudu tak szybko jak inne wyroby i absorbuje zapach.

Podkolanówki, Rajstopy i Pończochy profilaktyczne Avicenum 140 ze względu na stopień ucisku zaliczane są do I. klasy kompresji.

Mają wzmocnioną piętę. łagodzą problemy związane z początkami niewydolności żylnej. Zmniejszają uczucie zmęczenia, ociężałości i napięcia nóg oraz obrzęki. Z mikrokapsułek Skintex stopniowo wydziela się wyciąg z grejpfruta, cytryny, mentolu i tymianku.Ucisk 15-21mm Hg


Medi Compression – linia produktów kompresyjnych charakteryzujące się dopasowaniem do anatomicznych kształtów. Szeroka gama modeli i różnorodność elementów dodatkowych. Najnowocześniejsze tkaniny i zwiększonej wytrzymałości, przepuszczające powietrze, elastyczne i o wysokim stopniu odporności na kosmetyki typu olejki, balsamy, kremy. Włókna wykorzystane w produkcji szybko wchłaniają wilgoć z powierzchni skóry i odprowadzają ją na zewnątrz. Specjalny patent Clima Fresh zapobiega zagnieżdżaniu i rozmnażaniu bakterii oraz niweluje nieprzyjemny zapach. Produkty dostępne w wielu rozmiarach i szerokiej gamie modeli.