O BRANDvital
tel: 801 55 88 78

Pn-Pt 8:00 - 17:00

Wózki inwalidzkie

Wózki inwalidzkie są przeznaczone dla osób niepełnosprawnych ruchowo. W swojej ofercie posiadamy ich szeroką gamę o różnym przeznaczeniu, różnych specyfikacjach, indywidualnie dobieranych do potrzeb pacjenta.
Ze względu na rodzaj siły napędowej mamy wózki ręczne(wykorzystują mięśnie i siłę kończyn górnych użytkownika) oraz wózki elektryczne (zasilane akumulatorami).

Biorąc pod uwagę zastosowanie posiadamy wózki standardowe (najczęściej wykorzystywane do transportowania, przemieszczania pacjenta w obrębie budynku – dom, szpital). Wózki aktywne – przeznaczone dla osób, które często się poruszają, chcą być aktywne fizycznie i dużo poruszają się po terenie otwartym. Wózki elektryczne – stosowane u osób poruszających się po terenie otwartym i ze słabą siłą mięśniową kończyn górnych. Wózki przeznaczone dla dzieci oraz wózki stabilizujące plecy i głowę – szczególnie pomocne w pielęgnacji osób po udarach, z niedowładami czterokończynowymi lub chorych, których stan nie pozwala na używanie wózków standardowych.
Oferujemy Państwu, także wypożyczanie wózków inwalidzkich.

Sprawdź naszą ofertę Cenową

Sprawdź nasze ceny
Brand Vital Wózki aktywne Sklep ortopedyczny Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Łódź Pabianice Zgierz
Wózki aktywne
Brand Vital Inwalidzkie wózki elektryczne Sklep ortopedyczny Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Łódź Pabianice Zgierzę
Wózki elektryczne
Brand Vital Podstawowe wózki inwalidzkie Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Łódź Pabianice Zgierz
Wózki podstawowe

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny